Ilse Mayr *
(Baden/Zürich 1921 geb.) "Gebirgslandschaft", signiert Ilse Mayr, datiert 96, betitelt, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 20,5 x 30 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
12.09.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Ilse Mayr *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.09.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 05.09. - 12.09.2012 |